O nás

Raduca Vojáčková - lektorka Open Floor

Jako akreditovaná lektorka Open Floor a 5 rytmů provázím svobodným vědomým tancem už skoro dvě desítky let. Sama jsem zažila "zázrak" tance na vlastní kůži, a tak pohyb, který sjednocuje tělo a propojuje ho s okolním světem, toužím zprostředkovat ostatním. Tanec má nekonečně podob a každý si v něm může najít v dané chvíli to "své": třeba "jen" uvolnění, zklidnění nebo radost a osvěžení a taky nečekaný vhled či transcendentní zážitek.

                                              www.raduca.cz 

Veronika Živa - lektorka Movement Medicine

Absolvovala jsem 5 letý intenzivní výcvik Movement Medicine v Anglii u Susannah a Yaacova Darling Khan. Již 10 let provázím taneční akce a večery jako Dj a od roku 2018 provázím jako lektorka Movement Medicine. 

www.dansea.cz 

Josef Tůša

Baví mě nacházení mostů mezi břehy zdánlivě neslučitelného. Přes den pomáhám lidem v nalézání priorit, udržení systémů a v lepší týmové spolupráci. Po večerech se věnuji spontánnímu tanci a práci se sny. Pohyb mi pomáhá v budování a udržení rovnováhy mezi myšlenkami, pocity a tělem pokaždé, když do něj vstoupím. Co nacházím uvnitř pak šířím do mé práce a každodenního života. Pořádání večerů a dílen se věnuji od roku 2014 a těším se na vás na tanečním parketu festivalu Jeden Tanec 2023!

                                               https://www.5rytmu.cz/ 

Olga A. Cháb Makovecká - lektorka Open Floor

Tento festival je jako vesmírný koráb, který vás na chvílí přenese na místo snů. Je to bezpečný prostor sdílení, podpory a spolupráce.  

Můj život nejvíc ovlivnily rodinné konstelace, či-kung a svobodný tanec a těmto disciplínám se věnuji řadu let. Všichni mí učitelé a jejich metody mě vedou ke vnímání vlastní esence života a Zdroje, jehož jsme všichni součástí. Mou cestu tance podpořil akreditovaný výcvik mezinárodní školy Open Floor                                                      international.                     

                                                  www.svobodnytanec.cz                                      

Laďka Rosíková

S vědomým tancem jsem se potkala někdy v roce 2008. Od té doby se tanec stal mojí cestou. Chápu tanec jako cestu k uvolnění těla i mysli. Cestu k přítomnému okamžiku, k pocitu radosti a lehkosti bytí. Způsob, jak se spojit s mým zdrojem, mým autentickým já, srdcem nebo intuicí, ale i jak se propojit s ostatními. Je to prostředek k objevování sebe sama a k osvobození se od vlastních limitů. 

WEB / FB

Veronika Theofía Kociňáková

Vždycky jsem ráda tančila, aniž bych musela následovat konkrétní osobu, konkrétní kroky. Tančila jsem pro pocit lehkosti, štěstí, svobody. Dnes tančím pro opravdovost. Miluju ten proces duševní hygieny pohybem, kdy v tanci máme možnost dostat se hlouběji do své pravé podstaty, do svého srdce, uvolnit potlačené emoce, najít spojení se zemí i s tím, co nás přesahuje, dostat se do harmonie.    

WEB / FB

Vytvořte si webové stránky zdarma!